KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12771216
nr 1277 1216
Theodor Billing
(1849-1927), Sverige
Akvarell, Theodor Billing (1849-1927), Båtar. Signerad, daterad -02. Ca 23x33 cm
Theodor Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:09:51
30/9 15:49:45
Theodor Billing
Läs mer om Theodor Billing